Найгучніші експерименти програми “ДжеДАІ” у 2017 році (ВІДЕО)

За цей рік ДжеДАІ провели низку приголомшливих експериментів. Ми пиячили за кермом, роздавали російську гуманітарку, перевтілювалися в іноземців щоби вивести таксистів-спекулянтів на чисту воду, пише 2+2.

Соціальні експерименти ДжеДАІ шокували та дивували навіть нас самих. Журналісти прикидалися туристами та перевіряли таксистів на чесність. З’ясовували, як прості перехожі реагують на п’яних за кермом.

Один із експериментів мало не залишив ДжеДАІ без машини. Журналісти почепили номери терористичного угрупування на авто та поїхали у самісінький центр української столиці. Дивно, та служителів закону, поліцейських, такі таблички, схоже, не турбували. І це при тому, що номери ДНР автоматично прирівнюються до фальшивих.

Геть нікого не цікавив і чоловік, який розпивав горілку за кермом. На нього ніхто не звертав уваги. Серед сотень людей знайшовся лише один, хто наважився зупинити майже двометрового випиваку.

Негативними героями виявилися таксисти, що наживалися на туристах під час Євробачення.

Певно, такі ж пройдисвіти шикувались у чергу, коли ДжеДАІ роздавали склоомивач під виглядом російської гуманітарки. Утім, Київ таки не без свідомих людей. Перехожі викликали поліцію і говорили із журналістами дуже жорстко. Емоцій не стримували навіть патрульні.

Соціальні експерименти продемонстрували, що наше суспільство дуже неоднорідне. Хтось відверто наживається на біді, хтось просто відвертається, однак тішить те, що небайдужих людей на вулицях усе ж таки вистачає. І це дарує надію, що все у нас буде добре.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти