Творець локшини “Мівіна” почав продавати електрокросовери

У В’єтнамі створено електро кросовер VF e34, повідомляє “Твоя МАШИНА” .

Продажі у В’єтнамі почнуться в листопаді цього року, в наступному році електрокар вийде підкорювати ринки США, Канади, Європи.

Відомо, що за перші 12 годин, на електромобіль взяли майже 4 000 замовлень. Творець новинки в’єтнамський автомобільний стартап VinFast, який належить підприємцю Фам Нят Вионг. Цей бізнесмен творець відомого бренду “Мівіна”, локшини швидкого приготування, яке той час жив в Україні.

Характеристики новинки:

Довжина кросовера – 4300 мм, ширина – 1793 мм, висота – 1613 мм, колісна база 2611 мм, дорожній просвіт складає 180 мм, розмір коліс 18 дюймів. Маса електрокара становить 1490 кг.

Силовий агрегат – двигун на 150 л. с. і 242 Нм, батарея ємністю 42 кВтг, з запасом ходу близько 300 км. З переднім приводом.

Технічне оснащення салону – система попередження про виїзд з смуги руху, моніторинг сліпих зон, мультимедійна система, камера заднього виду, передній, задній парктроніки, автоматичне включення світла, підігрів крісел і керма.

Підприємство дає гарантію 10 років.

Вартість автомобіля в рідній країні – 30 000 доларів, без батареї. Батарею пропонують взяти в оренду за 63 долари. При деградації акумулятора більше 30%, VinFast замінить безкоштовно на новий.


Джерело firstgear.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти