Новий ЗАЗ Ланос 2 021: ексклюзивні фото

Модель ZAZ Lanos існує вже 20 років. Нарешті, прийшов час наступного покоління легендарного авто, передає «Твоя МАШИНА» .

Так як оригінальна машина не була самостійною розробкою, схожий сценарій може розвинутися і по відношенню до наступника. Про це свідчить і ексклюзивне фото ZAZ Lanos 2021 модельного року. Якщо взяти до уваги, що Запорізький ЗАЗ недавно почав складання Renault Arkana, співпраця з Renault можна розширити.

У 2020 році був показаний Dacia Logan третього покоління. Хоча невідомо, в якій версії модель надійде на український ринок. Поки що машина не представлена ​​в нашій країні, а глобальний план компанії спрямований в бік відходу від бюджетників. У підсумку залишається тільки локалізувати виробництво нового Логана в Україні на потужностях ЗАЗ. Так і вийшов новий Ланос.

[Gallery bgs_gallery_image_size = “full” bgs_gallery_type = “slider” ids = “84999,85001,85003,85005”]

Основна частина вузлів і агрегатів разом з кузовом і салоном може надходити на завод у вигляді румунських машинокомплектів. У той же час український Ланос повинен отримати власну впізнавану зовнішність. У цьому допоможуть нові фари знайомого дизайну і інша фальшрадіаторная грати. Щоб здешевити виробництво, можна відмовитися від додаткової хромованої обробки і не фарбувати корпуси зовнішніх дзеркал в колір кузова.

Відродити знаменитий бюджетний автомобіль планували ще давно. У 2007 році був показаний ZAZ Lanos M – модернізована версія ЗАЗ Ланос. Серійний випуск повинен був початися в 2009 році, проте планам не судилося збутися. В результаті машина застаріла, тому довелося розробити нову модель.

Поки, особливо з огляду на, що весь квітень нікому не можна вірити, інформації про новий Ланос немає, хоча бюджетний хороший автомобіль вкрай необхідний українському ринку.


Джерело autocentre.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти