В Україні з’явився цікавий транспорт для кур’єрської доставки

Пандемія сприяла збільшенню популярності кур’єрської доставки. В Україні кур’єри використовують як велосипеди і електросамокати, так і цілі фургони. Але в Києві був помічений найцікавіший кур’єрський транспорт – трицикл з округлою застекленою кабіною. Бічних дверей не було, зате був присутній вантажний відсік, повідомляє «Твоя МАШИНА» .

Трицикл створила компанія Regal Raptor Motors. Це той самий виробник, який перший в Китаї почав випуск мотоциклів типу чопер і розробив перший на місцевому ринку 250-кубовий, двоциліндровий двигун водяного охолодження. Сьогодні компанія виробляє екологічний транспорт на трьох і чотирьох колесах.

Такі трицикли як той, який побачили в Києві, оснащуються електромотором потужністю до 2,5 кВт і свинцево-кислотними батареями. Одного заряду вистачає на 60 км, а розігнатися такий транспорт може до 45 км / год. Київський трицикл обладнаний змінним блоком АКБ. Мінітранспорт Regal Raptor Motors на електротязі популярний в Туреччині. Наприклад, в 2019 році компанія Kurtici Kargo закупила 200 таких машин.Джерело autocentre.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти