Українець створив електричний «Запорожець» готовий кинути виклик Tesla

У Кропивницькому любитель електричної тяги створив потужний електромобіль на основі «Запорожця», передає «Твоя МАШИНА» .

Зовні автомобіль нічим не відрізняється від звичайного «Запорожця» 60-х років.

Дмитро Гідулян з Кропивницького купив 5 років тому купу іржавого металобрухту, яка залишилася від старої малолітражки. Так почалося відродження автомобіля. Спочатку майстер зайнявся кузовом, потім полагодив силовий агрегат. Задум полягав у створенні екологічного транспорту.

Спочатку Дмитро встановив саморобний електромотор, але потім вибір був зроблений на користь двигуна від Nissan Leaf на 200 к.с., що цілком достатньо для машини вагою 800 кг. Особливо якщо врахувати, що рідний двигун ЗАЗу працює з віддачею всього 30 к.с.

Зараз майстер намагається збільшити запас ходу. Адже поки що машина проїжджає тільки 70 км. Більш ємна батарея дозволить проїжджати на одному заряді до 140 км.

Звичайно, роботи належить виконати ще багато. На тестових заїздах автомобіль набрав 100 км / год за 4,9 секунди – результат можна порівняти з електромобілями провідних виробників.

Зарядити електрокар від домашньої розетки можна за 3 години, а вартість електроенергії для подолання 100 км складає менше 15 грн.

У планах у Дмитра зробити цю машину найшвидшим електрокаром в світі і обігнати електромобілі Tesla.

<іframe width = "560" height = "315" src = "https://www.youtube.com/embed/-QeoW2HyggA" title = "YouTube video player" frameborder = "0" allow = "accelerometer; autoplay; clipboard -write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture "allowfullscreen>


Джерело sud.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти