У мережі показали, як могли виглядати моделі Tesla в 1957 році

Дизайнери ательє Abimelec Design створили колекцію What If (Що, якщо?) Присвячену автомобілям, які могли б існувати в минулому. Ательє Abimelec Design показало роботу, виконану дизайнерами над футуристичним виглядом електроседана Tesla Model S 1957 року.

Реалістичні рендери демонструють як могла б виглядати Model S в 50-х роках минулого століття. Дизайнери зобразили класичний стиль авто середини 20 століття, що навіть злегка нагадало вантажні моделі Plymouth і Ford тієї епохи.

Кузов прикрашений хромом, а салон просторий і комфортний. На зображеннях можна побачити електрокар в декількох кольорах.

Розробники візуалізацій відзначили, що їх Tesla – це Електроседан, хоча і має футуристичний вигляд. У 1950-х американські конструктори експериментували з ядерною енергією, тому цілком реально, що у Model S того часу міг опинитися ядерний мотор.

Варто додати, що на думку авторів, в 50-х роках така машина себе б не виправдала, тому що через недосконалість ядерних технологій несла б небезпеку для людей. Але робота дизайнерів таки вражає.

Джерело autocentre.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти