Bugatti тестує нову версію Chiron на швидкості 440 км/год

Bugatti завершує розробку нової версії свого гіперкара Chiron Super Sport. На фінальних випробуваннях автомобіль розігнали до 440 км / год, щоб перевірити роботу основних систем в умовах високих швидкостей, повідомляє «Твоя МАШИНА ».

Гіперкар оснастили майже 100 додатковими датчиками, які передавали дані про температуру агрегатів, тиску рідини, поведінці рульового управління та ряді інших параметрів.

Bugatti Chiron Super Sport дебютував на початку червня. Від стандартної версії машина відрізняється подовженою на 25 см задньою частиною, модернізованим дифузором і спеціальними колісними дисками з шинами, здатними витримувати швидкість до 500 км / ч.

Автомобіль оснащений 8,0-літровим W16 двигуном з чотирма турбонагнітачами, що йде з 7-ступінчастим “роботом” з двома зчепленнями. Потужність була піднята з 1500 до 1600 к.с. Максимально гіперкар може розвивати 440 к / ч.

Таких машин буде вироблено всього 9 примірників. Тому Super Sport стане найрідкіснішою модифікацією в модельному ряді Chiron. Коштувати машина буде 3,2 млн євро.


Джерело sud.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти