В Україні можуть з’явитись самохідні РЛС COBRA

Федеральний уряд Німеччини розглядає передачу Україні радіолокаційних систем COBRA, які дозволять виявляти артилерію супротивника.

Згідно з інформацією, опублікованою на сайті німецької газети Die Welt, Україна запросила постачання 40 РЛС COBRA. Вартість кожної становить близько 50 мільйонів євро. Проте із резервів Бундесверу зараз може бути поставлено від трьох до п’яти систем.

РЛС COBRA (Counter Battery Radar) була спільно розроблена компаніями Thales, Airbus Defense and Space та Lockheed Martin для збройних сил Німеччини, Франції та Великобританії.

COBRA вважається найпередовішою у світі системою виявлення зброї наземного базування, яка включає високопродуктивний радар, передову обробку та інтегровану гнучку систему керування, контролю та зв’язку.

Конструкція включає сучасну цифрову обробку та передову активну напівпровідникову фазовану антенну решітку, яка складається з декількох тисяч приймально-передаючих модулів.

Мета цієї РЛС полягає у виявленні мінометів, ракетних установок, артилерійських батарей та наданні інформації для протидії.

При дальності виявлення до 100 км COBRA здатна виявити та класифікувати до 40 батарей за дві хвилини.

Джерело auto.24tv.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти