На параді Незалежності вперше покажуть новітню військову техніку

У параді в Києві на честь 27-річчя Незалежності України, 24 серпня, вперше візьмуть участь новітні зразки ракетної та артилерійської техніки українського виробництва. Про це розповів військовий експерт, директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець, повідомляє milnavigator.tv.

«На військовому параді на честь Дня Незалежності України ми вперше побачимо практично всі нові зразки техніки і зброї, які досі поблизу бачили і мацали лише обрані», – написав він у Facebook/

За словами Згурця, планується, що по Хрещатику пройде оперативно-тактичний комплекс «Сапсан», високоточна система залпового вогню «Вільха», автоматизована ракетна система залпового вогню (РСЗВ) «Верба», нова самохідна 155-мм гаубиця «Богдана» та ряд інших новинок.

«Повний перелік оприлюднювати не буду. Щоб не переходити дорогу тим, хто це затіяв у всій красі і масштабності», – зазначив експерт.

Нагадаємо, минулоріч у параді в Києві взяли участь США, Канада, Польща, Молдова, Румунія, Грузія, Великобританія, Естонія, Латвія.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти