В Україні випробували новий бронеавтомобіль «БАРС-8ММК» (відео)

В рамках виконання Державного оборонного замовлення, в одній з частин ЗСУ відбулися приймально-здавальні випробування мобільних мінометних установок «БАРС-8ММК» 4909 120А». Протягом випробувань були перевірені основні тактико-технічні характеристики нової техніки та проведені стрільбові випробування мінометних установок.

Про це інформує сайт Богдан.

У виробництві «БАРС-8ММК» використовуються як вітчизняні комплектуючі, так і складові, що їх виробляють у країнах НАТО.

Мобільна мінометна установка «Барс-8ММК» – це сучасна артилерійська система, яка дозволяє вражати різі за типом цілі без безпосереднього контакту з супротивником.

Основною складовою комплексу «БАРС-8ММК» є автоматизована мінометна система калібру 120 мм, яка складається з системи автоматичного розгортання-згортання та автоматизованої системи керування вогнем, що забезпечує наведення міномету, відображення обстановки на електронній карті, підготовку вирахуваних в автоматичному режимі даних для стрільби, ураження цілей, коригування вогню і контроль ефективності стрільби.

«Барс-8ММК» інтегрований у систему обміну інформацією на полі бою -обслуга мобільного мінометного комплексу отримує точні координати ворога у режимі реального часу. Така інформація може одночасно поступати від дронів, контрбатарейної РЛС, а також інших систем спостереження.Ця система значно підвищує точність та ефективність вогню, при цьому возимий боєкомплект «Барс-8ММК» складається з 60 мін. Окрім того, автоматизація та комп’ютеризація машини дозволила скоротити екіпаж всього до трьох осіб.

«БАРС-8ММК» – перший у своєму класі комплекс, який надійде до Збройних сил України.

«БАРС-8ММК» НЕВДОВЗІ НАДІЙДЕ ДО ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

В рамках виконання Державного оборонного замовлення, в одній з частин ЗСУ відбулися приймально-здавальні випробування мобільних мінометних установок «БАРС-8ММК» 4909 120А». Протягом випробувань були перевірені основні тактико-технічні характеристики нової техніки та проведені стрільбові випробування мінометних установокЧитати: https://tinyurl.com/yxp8vveo

Publiée par Bogdan Corporation sur Mercredi 25 septembre 2019

Нагадаємо, що бронеавтомобіль «БАРС-8» був розроблений черкаським «Богдан Моторс» відповідно до стандартів світових аналогів з урахуванням вимог ЗСУ. У своєму складі він має енергоємне шасі підвищеної прохідності з колісною формулою 4×4 та 6,7-літровим турбодизельним двигуном Cummins, броньований протимінний і балістичний захист за стандартом STANAG 4569 Level 2, системи забезпечення життєдіяльності екіпажу, пуску димових гранат, засоби зв’язку та навігації, прилади нічного та денного спостереження, систему регулювання тиску в шинах та RunFlat, систему пожежогасіння моторного відділення, засоби маскування, протиосколковий підбій корпусу, автономну кліматичну систему.Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти