Kia побудує військовий всюдихід і баггі

Kia Motors розширить програму розробки військового транспорту і найближчим часом почне створення типової платформи для армійських машин наступного покоління. А на початку 2021 року корейська марка збирається показати прототип баггі на шасі рамного Mohave, причому спектр його застосування не буде обмежений тільки службою в мотострілкових підрозділах.

На сьогоднішній день Kia поставила арміям Південної Кореї та інших країн більше 140 000 військових машин. Туди увійшли дев’ять основних типів транспортних засобів і близько 100 їх варіацій вантажопідйомністю від 250 кг до 5 тонн. У 2001 році компанія розробила 15-тонний рятувальний всюдихід, а пізніше представила багатоцільовий позашляховик з двигуном, автоматичною трансмісією і повним приводом від Mohave.

У листопаді 2019 року Kia виграла конкурс армії Південної Кореї на створення нових військових вантажівок вантажопідйомністю 2,5 і 5 тонн. Згідно з контрактом, компанія розробить універсальну платформу для таких машин і спроектує новий захищений «п’ятитонник». За замовчуванням вантажівки будуть оснащувати 7-літровим дизелем, автоматичною коробкою передач, АБС і противобуксовочною системою, а також асистентом парковки, навігацією і підігрівом сидінь.

Одночасно з цим Kia запустила кілька дослідницьких проектів, які дозволять оцінити перспективи впровадження в бойові машини автономних систем водіння і технологій паливних елементів. Причому в останньому випадку мова йде не тільки про силові установки, а й про аварійні генератори на водні.

Нарешті, в Kia розробили баггі (All-Terrain Vehicles, ATV) на шасі Mohave. Позашляховик в першу чергу призначений для мотострілкових підрозділів, але його також можна розглядати як транспорт для активного відпочинку. Напрацювання і досвід, отриманий під час створення таких машин, корейці обіцяють застосувати в серійних цивільних кросоверах, ну а прототип того самого ATV показати на початку наступного року.

Читайте також: Японці показали нового суперника Toyota Prado і Mitsubishi Pajero Sport

Джерело avtomir.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти