Водіям розповіли, як підготувати автомобіль до продажу

Купувати автомобіль складно, але продавати не легше. Експерти розповіли, як залучити покупців на вторинному ринку, передає «Твоя МАШИНА».

Швидше за все, автомобіль не перебуває в ідеальному стані. Не кожен погодиться взяти машину з несправностями, тому перед продажем авто краще заїхати до майстрів. Так продати машину можна буде швидше та дорожче.

Не менш важливий зовнішній вигляд. Тому слід відполірувати фари, кузов, забрати подряпини. Не обов’язково звертатися до фахівців – машину можна просто добре помити самому, і вона виглядатиме набагато краще.

Салон теж ретельно оглядатимуть, тому його треба підготувати. Найбільше покупців відлякує запах поліролей, тому слід обмежитися звичайним прибиранням у салоні та неагресивним ароматизатором.

Двигун також можна помити, але зробити це потрібно так, щоб у покупця не виникло підозр. Інакше це може виглядати, як спроба приховати патьоки. Достатньо регулярно підтримувати підкапотний простір у порядку, а не організувати генеральне прибирання напередодні продажу.

Щоб уникнути проблем із новим власником, слід заздалегідь розповісти про всі нюанси ще на стадії телефонної розмови.

Джерело tsn.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти