Назвали топ-5 культових іномарок із «лихих 90-х», які хотів собі кожен

В 90-ті круту машину собі хотів кожен, а добротну іномарку й поготів. Найчастіше хороші машини собі могли дозволити лише так звані «бандити» та «братки».

Топ найбажаніших авто в 90-ті роки:

1. Mercedes-Benz S600

Флагманський автомобіль німецької марки, який випускався майже 10 років з 1991 по 1998 рік. Особливою популярністю користувалася серія W140 із 12-циліндровим двигуном потужністю 400 к.с. На шосе таку машину можна було легко розігнати до 280 км/год. Для свого часу «німець» відрізнявся високим рівнем комфорту: дорогі оздоблювальні матеріали, підігрів керма та сидінь, парктронік, клімат-контроль і навіть телефон.

2. Toyota Land Cruiser 80/100

Японські “вісімдесятки” і “сотки” користувалися великою популярністю як у різного роду “братків” з ОЗУ, так і у приватних охоронних компаній. Втім, у 90-ті одні від інших часто не сильно відрізнялися. Позашляховики з 4.5-літровими 215-сильними двигунами цінували за відмінну прохідність, хорошу динаміку і високу надійність. Завдяки своїм розмірам машини також були дуже місткі.

3. BMW 5 E34

Той самий “Чорний бумер”. Без перебільшення машина-легенда. Дозволити собі таку красу в «лихі 90-ті» міг далеко не кожен. Вивалити на той час за автомобіль 35-40 тисяч доларів. Втім, старі E34 обходилися помітно дешевше.

4. Jeep Grand Cherokee

Ще один здоровенний автомобіль, який був страшенно популярний серед представників різномастних ОЗУ у те тривожне десятиліття. Любили Cherokee не лише за солідний представницький вигляд, а й за відмінну прохідність. Благо у автомобіля був мотор із віддачею 245 «конячок». Величезна витрата палива в 20-25 літрів при 5-літровому агрегаті жодного разу не бентежила тих «щасливчиків», хто міг собі дозволити цю красу.

5. Mercedes Gelandewagen W461

Знаменитий «Гелік» могли собі дозволити у 1990-ті роки мало хто з небагатьох. Машина коштувала астрономічних грошей, а тому була здебільшого долею високопосадовців, представників силових відомств при великих погонах, а також найбільш заможних підприємців, які перейшли в категорію олігархів. Завдяки значному вигляду машину брали навіть незважаючи на деяку нестачу комфорту в салоні німецького гіганта.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти