Назвали найбільш надійні китайські автомобільні бренди

В Китаї назвали найнадійніші автомобільні бренди. Серед них звичайно є ті, які представлені в Україні. Марки Chery, Haval, FAW – в середині рейтингу, а Chery Jetour – один з аутсайдерів рейтингу.

Рейтинг якості китайських автобрендів за 2022 рік склала вітчизняна мереж якості, були оцінені автомобілі з ДВЗ та окремо електромобілі. Чим нижче оцінка в рейтингу, тим вища якість.

До списку потрапили, як окремі китайські бренди, так і спільні підприємства. Тому в рейтингу є бренди світових виробників, хоча насправді це спільні компанії.

Рейтинг якості автобрендів для авто з ДВС:

Бренд Dongfeng-Honda посів перше місце як найнадійніша автомобільна марка у 2022 році. FAW-Volkswagen Jetta, GAC-Mitsubishi та Volvo – усі бренди претендували на друге місце. До десятки найнадійніших марок 2022 року також увійшли Hongqi, Dongfeng-Fengguang, GAC-Toyota, Cadillac, FAW-Toyota та FAW-Audi.

Крім того, Geely, Wuling, Fujian Benz, Lynk & Co, FAW-Volkswagen, Buick, SAIC Maxus, Dongfeng Fengxing, Changan, Tank, Kairui, SAIC-GM Chevrolet, Wey, Changan Lincoln, Chery Land Rover, Changan Ford, Chery Jaguar, Changan Auchan, Zhengzhou Nissan, SAIC-Volkswagen, Haval, Dongfeng Fengshen, GAC Trumpchi та Roewe були вище середнього.

В нижній частині таблиці – Chery, FAW Bestune, Kaiyi, Changan Mazda, Chery Exeed, Beijing Hyundai і Beijing Benz; з Baojun, Chery Jetour, BAIC і SAIC Skoda у нижній четвірці.

Попри те, що Jetour склав ~15% від загального обсягу продажів Chery у 2022 році, він був третім найбільш ненадійним китайським брендом у 2022 році та має покращити свою якість для кращого досвіду клієнтів.

Рейтинг якості електромобілів:

Серед екологічно чистих автомобілів GAC Aion, Arcfox, BYD, Geely Geometry, Neta, Feifan, NIO, Voyah, Weltmeister і Hycan увійшли до десятки найнадійніших нових енергобрендів у 2022 році.

Джерело auto.24tv.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти