Українцям назвали надійну іномарку, яку можна придбати за 5500 доларів

Придбати автомобіль в межах 6000 доларів, особливо якщо мова йде про іноземні марки з великим пробігом, сьогодні складно. Проте, все ж існує цікавий варіант на ринку вторинного автомобільного сектора.

Мова йде про седан Daewoo Gentra. Насправді, цей автомобіль є модифікацією седана Chevrolet Lacetti, проте має свої особливості в дизайні передньої частини кузова. За бюджетом приблизно 5500 доларів можна розглядати автомобілі 2013-2015 років випуску.

Однією з основних скарг власників щодо Gentra було слабке лакофарбове покриття, яке спричиняло появу корозійних пошкоджень в районі арок та порогів, а також не надто міцна підвіска. Зате щодо силових агрегатів серйозних проблем не спостерігається.

Наприклад, доступний для цієї моделі бензиновий двигун об’ємом 1,5 літра з потужністю 107 кінських сил, з чавунним блоком циліндрів, має просту й надійну конструкцію, яка дозволяє працювати навіть з низькоякісним пальним без серйозних наслідків.

З належним обслуговуванням, ресурс цього двигуна перевищує 300 тисяч кілометрів, хоча ланцюг витратиться трохи раніше.

Щодо трансмісій, Gentra може мати два варіанти – 5-ступінчасту механічну коробку передач або 6-ступінчастий “автомат”. У випадку з першою опцією єдиним нюансом, з яким потрібно розраховувати, є зношування зчеплення, яке може вийти з ладу на пробігу до 150 тисяч кілометрів.

Автоматична коробка передач є надійною і не створює серйозних проблем при регулярній заміні робочої рідини. З належним ставленням до трансмісії Gentra, пробіг у 200-250 тисяч кілометрів не буде її межею.

Джерело wheel-news.com
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти