В українців можуть забирати автомобілі для потреб армії: як і в кого

Ситуація, яка складається в Україні, на даний момент не може не впливати на громадян, які в ній проживають. Сьогодні багатьох лякає новина про те, що відтепер особистий транспорт можуть вилучати представники влади, це підтверджує закон «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», який нещодавно набув чинності. Власнику при цьому мають пред’явити акт, а протягом п’яти років після закінчення війни він має право на компенсацію вартості свого майна з бюджету.

Адвокат Віталій Жадобін зазначив, що при відчуженні майна на потреби армії українцям мають надати акт. У ньому має бути така інформація:

– інформація про власника майна;

– опис майна;

– вартість майна.

Акт повинен підписати власник майна, а також там має бути печатка та підпис представника військового командування, який ухвалив таке рішення. Важливо зазначити, що за законом українцям гарантують компенсацію вартості майна.

Вона буває двох видів:

Попередня: у такому разі в акті вказується вартість виплачених коштів. Компенсують 100% ціни. Це роблять у тому випадку, якщо на потреби армії потрібне авто, яке є в українця і яке неможливо оперативно купити та доставити військовим. Це може стосуватися як машини, так й іншого майна.

Оплата після закінчення війни. У такому разі українець може після закінчення військового стану написати заяву до органів влади та отримати вартість відчуженого майна протягом п’яти років.

Джерело news.obozrevatel.com
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти