Тонувальна плівка для скла автомобіля – чи потрібна вона вам?

Кажуть, скільки людей – стільки й думок. Очевидно, що кожен автомобіліст має особисті погляди і на питання, пов’язані з тонуванням. Хтось вважає за краще затонувати скла авто, тому що це виглядає стильно. Хтось впевнений, що тонування стекол – зробить процес водіння приємніше. Хтось же категорично проти тонування автоскла і не помічає ті переваги, які видно іншим. На чиєму ж боці правда і чи можна однозначно відповісти, чи потрібно тонувати машину? Давайте обговоримо.

З якою метою написана ця стаття? Вона написана з метою об’єктивно розібратися в необхідності тонировочной плівки стекол автомобіля , попутно відкинувши всілякі домисли і забобони з цього приводу. Що отримає читач, ознайомившись з матеріалом? Він дізнається більше про автомобільну тонування, ніж знав про неї раніше. А головне – чи зможе самостійно прийти до висновку, потрібна йому затонована машина або краще залишити все як є. Поїхали.

Призначення і види тонировочной плівки

Що це взагалі таке – тонувальна плівка? Безумовно, так чи інакше, з нею знайомий кожен. І навіть якщо ви жодного разу не стикалися з самою процедурою тонування, ви напевно зустрічали у своєму житті сотні машин із затемненими вікнами.

tonirovka_avto_2

Тонування – це тонкий шар спеціального матеріалу, що змінює колір скла і його светопропускная якості. Також тонування здатна захистити від згубних властивостей Сонця. Але це лише загальний опис. Видів тоніровочних покриттів для автомобіля безліч і перед кожним типом тонування ставляться конкретні завдання.

Відрізняються плівки як за своїм призначенням, так і за ціною. Все залежить від таких факторів, як:

  • якість матеріалу;
  • атермальние властивості;

Вибираючи тонування, ви обов’язково зіткнетеся з тим, що доведеться визначитися – який саме тип покриття необхідний особисто вам? А існують тонування наступні:

  1. Атермальне плівка. Її головне завдання – відображати промені Сонця, що знаходяться в інфрачервоному діапазоні, але також вона захищає і від ультрафіолетових променів. Сенс захисту полягає ось у чому: всередину салону вашої машини просто не потрапляють ті промені, які здатні до межі розігріти цей самий салон. Встановивши таке покриття, ви зможете уникнути високої температури всередині транспортного засобу. Даний вид плівок не обов’язково буде темного кольору, будучи прозорою вона зберігає всі свої властивості завдяки спеціальному покриттю.
  1. Плівка, що захищає тільки від ультрафіолету. З її допомогою усувається потрапляння в салон УФ-випромінювання, такі промені не тільки додатково розігрівають повітря в салоні, але і вкрай негативно впливають на здоров’я знаходяться всередині людей.Плёнка також перешкоджає вигоряння елементів салону автомобіля.
  1. One Way Vision. Це покриття, завдяки якому з салону без праці проглядається вулиця. З вулиці ж сторонній спостерігач зможе помітити лише темне скло машини. Плівка стійка до вигорання, тому що її виготовляють з високоякісних матеріалів.
  1. Тонування-броня – один з найбільш цікавих видів плівок. Таке тонування зробить скла машини в кілька разів міцніше. В результаті – господареві автомобіля не будуть страшні ні хулігани, ні грабіжники.

Це лише основні типи тонувальних плівок, які ви можете купити в магазині плівки для авто . З огляду на впевнений розвиток автомобільної промисловості і розширення ряду автомобільних товарів, кількість видів і властивостей плівок також стрімко зростає.

Плюси і мінуси машини з тонуванням

Ви можете зустріти людей, які повсюдно рекомендують використовувати плівку для тонування стекол. Є ж автолюбителі, які зовсім не поділяють подібних поглядів. До чиєї думки по-справжньому варто прислухатися вам?

tonirovka_avto_3

Для одного тонування – це «красиво». Для іншого – «якось не особливо». Щоб не бути голослівним і не міркувати про смакові пристрасті і естетиці, наведемо в якості плюсів і мінусів плівки лише сухі факти. Машина з тонуванням хороша тим, що:

– тепер навіть найспекотніше літо не перешкода для комфортного перебування всередині салону;

– в разі застосування затемняющей плівки, жоден стороння людина не зможе розглянути – що ж лежить всередині вашого авто і чи можна це залишити за собою.

– навіть якщо ви не хочете плівку з затемняють ефектом, можна вибрати плівку з атермальним ефектом, яка буде захищати вас від спеки і при цьому буде прозорою.

Які ж мінуси має затоновані автомобіль? Недоліки тонування в тому, що:

– встановлювати її необхідно у кваліфікованого майстра, а не своїми власними зусиллями (самостійна установка вкрай важка і навряд чи вдасться з першого разу, що тільки спричинить додаткові витрати часу і грошей);

– за якісний товар доведеться викласти відповідні гроші.

І наостанок: тонуємо машину правильно

Добре затоновані автомобіль – це не тільки те авто, яке тонував досвідчений майстер в хорошому салоні. Це ще і використання такої плівки, нанесення якої не завадить огляду дороги. Як же затонировать машину так, щоб відчути всі плюси покриття?

– рекомендується щоб светопропускаемость лобового скла машини була близько 75%;

– светопропускаемость інших стекол автомобіля, що потрапляють в зону огляду знаходиться за кермом водія, – не менше 70%.

tonirovka_avto_4

Прийняли остаточне рішення затонировать своє авто? Купуйте якісну плівку, звертайтеся до досвідчених майстрів або обклеювати самостійно і насолоджуйтеся оновленим автомобілем!

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти