В Україні різко подорожчають нові автомобілі

Після введення екологічного стандарту Євро-6 чимало нових авто подорожчають на 15-18%.

Про це пише генеральний директор в всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко на своїй сторінці у Facebook.

Експерт стурбований, що парламент займається справами, які не стосуються автомобілів і пропонує парламентарям більше працювати в сесійному залі.

«Я вже писав про те, що у разі введення еконорм Євро 6 з 01.01.2020 (через 1,5 місяці), в Україні багато нових авто подорожчають на 15-18%. Податковий, а також транспортний Комітети ВР рекомендували Парламенту перенести введення Євро-6 на 2025 рік», – пише Олег Назаренко.

«А далі фатальні випадковості… Ухвалення рішення ВР щодо пролонгації Євро 5 планували на середу, але через Закон про землю не вистачило часу. Планували на четвер, але через Закон про бюджет не вистачило часу. Аналогічно в п’ятницю. Тепер розгляд перенесення Євро 6 можливо тільки в грудні. А тим часом автозаводи вже виробляють авто на майбутні періоди і змушені в умовах чинного законодавства робити для України авто Євро-6 (дорожче на 15-18%). Адже й дорікнути нема кому: і Комітет податковий, і народні депутати в Комітетах оперативно прийняли рішення», – пояснює Олег Назаренко.

«Може Раді слід більше працювати в сесійному залі? Адже так звані “тижні роботи в комітетах і з виборцями” насправді перетворюються в канікули. А тим часом уже через 1,5 місяці авто можуть подорожчати», – зауважив він.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти