Українець «схрестив» BMW і «Запорожець» – що з цього вийшло (ВІДЕО)

Ви пам’ятаєте анектод, в яких радянський «Запорожець» обставляє за всіма статтями на дорозі шестисотий Мерседес? Український доморощений автотюнер Руслан створив в реальному житті такий «Запорожець» з анекдотів. В принципі, від «Запорожця» залишився лише кузов, над дизайном якого також трохи попрацював ентузіаст. Вся інша начинка цього незвичайного автомобіля від BMW, передає MMR, посиланням на Автотему.

Автоконструктору вдалося помістити в багажний відсік авто, який штатно розташований спереду, потужний 2-літровий силовий агрегат від BMW 5-серії, який працює в сукупності з п’ятиступінчастою трансмісією. Такі технічні характеристики дозволяють розганяти цей незвичайний дрифт-кар до швидкості 200 км/год. Не забув автотюнер вдосконалити і гальмівну систему.

Для створення такого автомобіля Руслан витратив 18 місяців роботи і 300 тисяч гривень. Треба визнати, що схрещування українського і баварського автомобілів пройшло досить успішно і автотюнер планує в найближчому майбутньому здивувати громадськість новим проектом, деталі якого поки що тримає в секреті.

загрузка...


Этот веб-сайт использует файлы cookie чтобы вам было удобно пользоваться сайтом. Принять Подробнее