Volvo представила розумний автомобіль майбутнього Care Concept

Автомобіль майбутнього, за версією Volvo, повинен бути не просто екологічно-бездоганним, але також повністю автономним і надзвичайно безпечним. Представлений сьогодні Care Concept втілює останні напрацювання на цій ниві. Він в буквальному сенсі зможе подбати про людей в салоні.

Дуже багато автовиробників почали експериментувати з автомобілями майбутнього. Їх вже “навчили” стежити за самопочуттям водія для своєчасного попередження розвитку небезпечних дорожніх сценаріїв. Надихнувшись цією тенденцією, художник Максімілан Тройчер створив те, що називається Volvo Care Concept.

Volvo представила розумний автомобіль майбутнього Care Concept - фото 209182
Volvo представила розумний автомобіль майбутнього Care Concept - фото 209183

Розумний автомобіль майбутнього Volvo Care Concept розроблений у вигляді невеликого дводверного міського компакта, який міг би доглядати за пасажирами всередині, з огляду на їхні індивідуальні потреби. Наприклад, в салоні є все необхідне для активної участі водія в процесі управління, але в той же час є засоби для релаксації, коли йому це набридне. Для дозвілля концепт пропонує просунуту інформаційно-розважальну систему. Таким чином, в цьому концепті можна на свій розсуд вирішувати, чи будете ви їхати як в звичайному автомобілі, або ж віддасте перевагу подорожі з комфортом на пасажирському сидінні в оточенні засобів мультимедійного дозвілля.

Volvo представила розумний автомобіль майбутнього Care Concept - фото 209184
Volvo представила розумний автомобіль майбутнього Care Concept - фото 209185
Читайте також:

Назвали 7 незвичайних концепт-карів, які урізноманітнять…

Дизайн Volvo Care Concept втілює ідею турботи про людину, включаючи велику вітрове скло, що тягнеться від кромки заднього скла і даху, прямо до верхньої частини переднього бампера. Таким чином формується складний скляний купол. Світлодіодні фари інтегровані в цей скляний купол на рівні нижньої кромки лобового скла.

загрузка...


Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти