У гамі Hyundai з’явиться великий вен Custo (фото)

Hyundai Motor в найближчі тижні представить принципово нову для себе модель — повнорозмірний вен під назвою Custo (на честь мандрівника Жака Іва Кусто). Новинку покажуть восени на Міжнародному автосалоні в Пекіні, проте її фото без будь-якої маскувальної плівки вже витекли в вільний доступ.

Довжина вена складає близько п’яти метрів, він отримав екстер’єр в останній ітерації фірмового стилю Hyundai – зі складною пластикою боковин, двоярусними світлодіодними фарами (блоки ближнього і дальнього світла винесені в бампер), а також T-видною композицією «решітка радіатора — фари».

Custo має двооб’ємний кузов з яскраво вираженою носовою частиною і зсувні задні двері. Машина буде пропонуватися з трирядним компонуванням салону на шість або сім місць.

На єдиному фото салону, зробленому через скло, можна розгледіти кермо з усіченим ободом і великий планшетний дисплей медіасистеми.

Цільовим ринком для майбутньої новинки буде Китай, там же налагодять її випуск. Автомобіль стане конкурентом популярних в КНР Volkswagen Viloran і Buick GL8.

Інші подробиці про Hyundai Custo поки недоступні.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти