Представлений новий родстер BMW i8 з гібридною установкою

Німецька компанія BMW презентувала серійний варіант виконання родстера BMW i8 в рамках автосалону в Лос-Анджелесі. Новинку виведуть на авторинок в 2018 році, а збірку організовують на автозаводі в Лейпцигу.

М’який пропорційний верх авто може забиратися в багажний відсік за 16 секунд, а управляти дахом можна при швидкості в 60 км / год. Автомобіль зі складним дахом виконаний в дусі оновленого купе BMW i8. Також ряд напрацювань взяті у концепту BMW i8 Vision Future Interaction, презентованого в 2016 році.

В підкапотному просторі родстера BMW i8 розміститься гібридна установка, що складається з 3-циліндрового 1,5-літрового бензинового мотора з віддачею 321 к.с. і 143-сильного електродвигуна. Дальність ходу на одному заряді досягає 54 км. До першої «сотні» авто бере розгін за 4,2 секунди при граничній швидкості в 249 км / год, а маса машини дорівнює 1 593 кг.

Ще родстер оснастили поліпшеними захисними системами і невеликими змінами в КПП і акумуляторі. Новинка отримала мультимедійний центр з функцією управління жестами.

загрузка...


Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти