Honda представила оновлену модель Fit (фото)

Новинка компанії Honda буде представлена ​​в п’яти версіях.

На Токійському автосалоні компанія Honda продемонструвала нове четверте покоління моделі Fit, відомої також як Jazz. В Японії продажі нового Honda Fit стартують в лютому 2020 року, пізніше машини з’явиться і на інших ринках.

Як повідомив гендиректор компанії Honda Такахіро Хатаго журналістам, оновлений Fit «підніме планку комфорту і задоволення водія». Автомобіль буде пропонуватися в п’яти модифікаціях: BASIC, HOME, NESS, CROSSTAR і LUXE. Усі вони будуть відрізнятися елементами дизайну та обладнанням. Так, виконання CROSSTAR обзаведеться обвісом з пластика, рейлінгами на даху і більш габаритними 16-дюймовими покришками.

В оснащенні оновленого Fit буде система безпеки Honda SENSING, яку встановлять на всі версії авто. Вона включає в себе камеру широкого огляду з 8 сенсорами, встановленими в передній і задній частині машини. Завдяки ним автомобіль буде зупинятися перед перешкодами і об’їжджати їх. Також модель отримає комплекс Honda CONNECT, що дозволяє підключатися до функцій машини через смартфон.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти