KIA опублікувала офіційні зображення нової KIA Optima (фото)

Південнокорейський бренд представив офіційні зображення оновленої моделі KIA K5 для місцевого ринку, відомого також як KIA Optima.

Напередодні офіційної прем’єри, яка повинна відбутися в найближчі тижні, компанія KIA вирішила повністю розкрити зовнішність своєї новинки – K5 / Optima. Оновлена ​​модель позиціонується виробником як уособлення нового бачення сегмента седанів, в якому втілився фірмовий стиль марки.

Запорукою стильного і динамічного силуету нової KIA K5 / Optima виступає форма кузова із спадаючми дахом, стильна решітка радіатора, головні фари з Z-подібним малюнком і задні ліхтарі, які з’єднані між собою світлодіодною смужкою. Крім цього, новинка може похвалитися модернізованим набором колісних дисків темно-сірого, світло-сірого і чорного відтінку.

Новинка зросла в габаритах в порівнянні зі своїм попередником: довжина авто збільшилася на 50 мм до 4905 мм, ширина – на 25 мм до 1860 мм, при цьому висота навпаки була зменшена на 20 мм до 1445 мм для поліпшення аеродинамічних властивостей.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти