Mercedes-Benz презентував новий седан E-Class (фото)

Оновлене сімейство E-Class 2021 модельного року отримало косметичні зміни зовнішності і новітні технології.

Оновлений Mercedes-Benz E-Class отримав модернізовані фари, інший передній бампер і більш габаритні ґрати радіатора. У задній частині авто з’явилися більш тонкі горизонтальні ліхтарі замість трикутних фар й інший бампер. Крім того, автомобіль може похвалитися розширеним асортиментом коліс і трьома новими відтінками для кузова.

Усередині E-Class 2021 роки отримує новітню інформаційно-розважальну систему MBUX і оновлену графіку цифрової приладової панелі. В ролі опції пропонується два 10,25-дюймових екрани або два 12,3-дюймових дисплея. Обидва вони можуть використовуватися для доступу до широкого спектру функцій, мають широкі можливості налаштувань і можуть управлятися за допомогою сенсорного екрану, нової сенсорної панелі на центральній консолі, голосового управління або жестів рук.

Конструкція рульового колеса також є новою. Доступний і широкий спектр допоміжних засобів для водія, в тому числі парктронік і 360-градусна камера, а також активний стоп-сигнал Go Assist.

В Європі бензинова лінійка нового Mercedes-Benz E-Class буде мати мотори потужністю 156-367 к.с., а дизельний гамма – 160-330 к.с. До складу електрифікованої лінійки входить чотирициліндровий бензиновий агрегат M254 з новим вбудованим стартером-генератором (ISG), який створює додаткові 20 к.с..

На європейському ринку оновлений E-Class з’явиться в середині 2020 року, а в кінці року дебютують купе і кабріолет.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти