В Україні створили унікальний гібридний гіперкар (фото)

Фахівці майстерні Iron Custom Motors представили унікальний Quanta R.

Майстерня Iron Custom Motors побудувала унікальний Quanta R, який являє собою гібрид автомобіля і мотоцикла. В якості силової установки виступає опозитний двигун Subaru, поєднаний з повнопривідною трансмісією. Дана зв’язка дозволяє Quanta R прискорюватися до «сотні» менш, ніж за 3 секунди.

З технічного боку Quanta R більш схожий з автомобілем. Його шасі виготовлено зі сталевих труб, а під капотом агрегат на 2,5 літра. Мотор має систему уприскування метанолу і п’ять рівнів потужності від 350 до 600 к.с.. Від Subaru також дісталася асиметрична система повного приводу, спортивна трансмісія і підвіска з можливістю регулювання розвалу/сходження на обох осях, а за якісне гальмування відповідають компоненти від Brembo.

Оптика, дзеркала та інші елементи екстер’єру були запозичені у різних моделей мотоциклів, а зовнішні панелі виготовлені з алюмінію і вуглепластика. Приємну атмосферу в салоні створює якісна аудіосистема Alpine Marine з шістьма динаміками, сабвуфером і двома підсилювачами.Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти