У мережу потрапили зображення нового купе BMW 4-Series (фото)

Компанія BMW вирішила показати офіційні знімки закамуфльованого прототипу оновленого купе BMW 4-й серії, а також поділитися деякими подробицями про майбутній автомобіль.

Відомо, що оновлене купе BMW 4-Series на даний момент проходить фінальні випробування. Тобто, незабаром новинка повинна офіційно дебютувати. Автомобіль буде на 57 мм нижче родинного седана 3-Series, при цьому центр ваги стане ближче до дороги на 21 мм. Крім цього, низький коефіцієнт аеродинамічного опору, рівний 0,23 буде зменшений на 0,015.

Щоб підвищити жорсткість кузова нової BMW 4-Series, в місцях кріплення підвіски, на днище і під капотом додадуть підсилювачі. Також купе отримає більш спортивні калібрування підсилювача рульового управління і підвіски. Стандартними колесами для автомобіля стануть 18-дюймові диски.

Якщо не брати до уваги версію BMW M4, до виходу якої ще далеко, то найпродуктивнішою модифікацією стане BMW M440i xDrive. В її оснащенні буде знаходитися 3,0-літровий турбодвигун потужністю 374 к.с. Також до мотору додадуть і 48-вольтовий стартер-генератор, який видає 11 к.с. і допомагає в перші секунди розгону.Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти