Mercedes-Benz G-Class показали в кузові пікап

Незалежний художник показав, як міг би виглядати новий пікап німецької марки.

Виробництво пікапа Mercedes X-Class закінчиться в кінці цього, щоб компанія могла скоротити витрати. Попри те, що це нішевий продукт економічна криза вносить свої корективи. Однак Mercedes міг би випустити щось більш зухвале, наприклад, пікап на базі G-Class.

Рендер моделі був опублікований на сторінці jbcars в соціальній мережі Instagram. На зображенні модель виглядає досить непогано. Пікап отримав занижену підвіску, зберіг передню частину від кросовера і класичне вертикальне лобове скло.

Задня частина кросовера була замінена на вантажну платформу з бортами, при цьому на кабіні розташувалося запасне колесо. Дивно, але задні також були повністю збережені. Вони встановлені низько біля бампера, хоча виглядають трохи інакше, ніж зазвичай.

Задня частина також показує, що це AMG G63 з блискучими патрубками вихлопної системи. Ймовірно, пікап має під капотом двоциліндровий V8 з турбонаддувом потужністю 577 кінських.

Відсутність другого ряду сидінь на користь вантажної платформи, звичайно, позначається на функціональності, проте це дає пікапу свою індивідуальність і свій, особливий характер. Попри цікавість проекту, навряд чи Mercedes повернеться на ринок пікапів найближчим часом.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти