Новий Chevrolet Tahoe перетворять в поліцейський автомобіль

Tahoe – майже типовий позашляховик для федеральних служб США, де пару йому складає Ford Crown Victoria і його «старший брат», Suburban, як транспортні засоби для правоохоронних та урядових установ.

Мало того, що новий Tahoe стане новітнім поліцейським автомобілем, як тільки він з’явиться в продажу, він також отримає безліч поліпшень і зручностей, які забезпечать безпеку співробітників правоохоронних органів при виконанні ними своїх обов’язків.

За інформацією GM Authority, поліцейський позашляховик з’явиться після того, як новий Tahoe надійде в продаж. На жаль, видання не надало фотографії новинки, але у них є величезна кількість інформації, що відноситься до цього автомобіля (PPV). Екстер’єр має деякі зміни, в тому числі унікальний передній «кенгурятник». 20-дюймові сталеві колеса з всесезонними шинами є базовими. Цікаво відзначити, що PPV буде пропонуватися з чорними і підсвіченими варіантами шильдиків Chevrolet.

Що стосується двигуна, то всі Tahoe PPV будуть використовувати безнаддувний 5.3L V8 EcoTec3, поєднаний з 10-ступінчастою автоматичною коробкою передач GM, причому автомобілі будуть постачатися як з заднім, так і з повним приводом. Потужність такого агрегату складає 355 к.с. Крім того, в стандартну комплектацію входять поліпшені гальма, надпотужна підвіска, передній незалежний торсіон і стабілізатор поперечної стійкості, задня підвіска, генератор з високою вихідною потужністю і допоміжний акумулятор на 760 А.

Очікується дистанційний вхід без ключа зі збільшеною дистанцією роботи і захищений режим холостого ходу, який дозволяє залишати двигун заведеним, але не дозволить виїхати на автомобілі, поки ключ знаходиться зовні. Стандарти Apple CarPlay і Android Auto є базовими для мультимедійного комплексу машини, і є додаткові порти USB разом з OnStar Chevrolet Connected Services і 4G LTE Wi-Fi Hotspot. Функції безпеки включають попередження про зіткнення спереду, допомога в утриманні смуги руху з попередженням про вихід із займаної смуги, автоматичне екстрене гальмування з функцією розпізнавання пішоходів і багато іншого.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти