Toyota представила універсал Corolla 2000 Limited з новим двигуном (фото)

Сьогодні, 13 травня, компанія Toyota представила на японському ринку моделі Corolla і Corolla Touring в нових комплектаціях GX PLUS і HYBRID GX PLUS. На додаток до цього компанія анонсувала спецверсію 2000 Limited.

Версії GX PLUS і HYBRID GX PLUS засновані на модифікації GX. Новинки додатково отримали систему стеження за дистанцією і стекла зі захистом від УФ-випромінювання, а вставки на приладовій панелі і кермі пофарбовані в сріблястий колір.

Що стосується 2000 Limited, то це перша модифікація нової Королли в Японії, яка отримала 2,0-літровий бензиновим мотором M20A-FKS серії Dynamic Force. Потужність агрегату становить 170 к.с., крутний момент – 202 Нм. Двигун поєднується з варіатором, здатним імітувати 10 віртуальних передач в ручному режимі.

На Corolla 2000 Limited встановлюються 17-дюймові диски. Автомобіль буде випускатися виключно в кузові універсал, а тираж моделі складе 500 примірників. На даху передбачені пофарбовані в сірий колір рейлінги. Доступні чотири кольори кузова, в тому числі унікальні для моделі Red Mica Metallic і Blue Metallic.

Продажі цих трьох версій Corolla почнуться найближчим часом.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти