Nissan показав на відео новий спорткар

В рамках великої прес-конференції, на якій керівництво Nissan оголосило про реструктуризацію і анонсувало ряд нових моделей, було продемонстровано відео, на якому можна побачити наступника спорткара 370Z.

Судячи по ролику, майбутня заміна Nissan 370Z буде мати риси класичного купе Datsun 240Z зразка 1970-х років. Під капотом новинки розташується 400-сильний 3,0-літровий V6 з двома турбокомпресорами і двома трансмісіями на вибір: 9-ступінчастим “автоматом” або 6-ступінчастою механічною КПП. Передбачається, що нова дводверна версія отримає ім’я 400Z і буде технічно близька до Infiniti Q60.

Не виключено, що в основу спорткара ляже модернізована платформа FM з двохважільною підвіскою спереду і багатоважельною ззаду. Але повний привід з електрогідравлічної муфти підключення передньої осі виявиться прерогативою версії з приставкою «Nismo». Такі версії також отримають більш потужний агрегат, який буде видавати не 400, а 470 к.с. потужності і 600 Нм крутного моменту.

Варто відзначити, що раніше в мережі з’явилися розмови про перспективу заміни застарілого спортивного автомобіля Nissan 370Z завдяки цілому ряду доказів, включаючи шпигунські знімки прототипів, логотип торгової марки «Z» і навіть заяви від Nissan Brass. Однак однією реалізацією програми розвитку, здається, буде мало, щоб нова модель Z в кінцевому підсумку вийшла на ринок, особливо якщо керівництво вирішить, що такий автомобіль йде наперекір їхнім зусиллям з «вирощування зеленого, екологічно чистого бренду», або якщо це вимагає більше фінансових вкладень, ніж може дати Nissan. На це зробив натяк старший віце-президент Nissan по глобальному дизайну Альфонсо Альбайса, який під час інтерв’ю 2018 року, сказав, що не стане розкривати планів компанії.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти