Ford показав перші ескізи GT40

У мережі з’явилися перші відтворення спортивної моделі американської марки.

Підрозділ по продуктивності компанії Ford опублікував ранні ескізи оригінального гоночного автомобіля GT40, намальованого 57 років тому. Конструкція привела до того, що автомобіль виграв у Ferrari в Ле-Мане, вперше посівши перше місце в 24-годинних перегонах на витривалість чотири рази поспіль, з 1966 по 1969 рік.

Ескізи були знайдені архіваріусами. Три з них зображують ранню концепцію зовнішнього дизайну GT40; четвертий — це елементи рами GT40 і компоненти підвіски.

Ескізи екстер’єру показують сильний вплив футуристичних дорожніх автомобілів 1960-х років. Гладкий кузов можна назвати навіть італійським. Передня панель особливо виділяє культову форму екзотичних спортивних автомобілів з середнім розташуванням двигуна 1960-х і 1970-х років.

У профіль ескіз майже нагадує фюзеляж винищувача, з очевидними ухилом до сучасних теорій аеродинаміки. Ніс виглядає майже як передній край крила літака, і ця форма повторюється на лінії заднього крила.

Можливо, самий захоплюючий ескіз — це вигляд в розрізі, який показує передню і задню підвіску GT40, двигун, акумулятор і навіть запасне колесо. Останні два зображені в передній частині GT40, далеко від трансмісії для кращого балансу.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти