Aston Martin представив дві спецверсії в стилі Джеймса Бонда

У листопаді в прокат вийде черговий фільм про Джеймса Бонда – «Не час помирати». Головними автомобілями в кадрі знову стануть Aston Martin, причому як нові, так і вінтажні (наприклад, DB5 і Aston Martin V8). Щоб відзначити свою важливу роль в історії «Бондіани», британська компанія підготувала дві нові спецверсії Vantage і DBS Superleggera для продажу «звичайним» споживачам.

Спорткари в ексклюзивному виконанні 007 Edition підготовлені відділенням Q by Aston Martin, що спеціалізуються на створенні автомобілів під замовлення. При створенні Vantage 007 Edition дизайнери надихалися купе Aston Martin V8, що зіграв одну з головних ролей у фільмі «Іскри з очей» 1987 року. Автомобіль отримав унікальну сітчасту решітку з хромованою рамкою, а також колір Cumberland Grey.

У комплект постачання входять два цікавих відсилання до фільму: лижі та тримачі для них, а також вишивка «96.60», що нагадує про частоту, на якій в кінокартині перемовлялися співробітники радянської міліції (Бонд підслуховував їх під час втечі). У салоні з’явилася і табличка з лазерним гравіюванням, яка імітує зовнішні елементи управління різними спеціальними гаджетами на кшталт бойового лазера, ракет і так далі.

Спорткар DBS Superleggera пофарбований в колір Ceramic Grey. На його тлі виділяються вуглепластикові елементи: дах, корпуси дзеркал, сплітер, дифузор і спойлер. Усередині з’явилися логотипи з назвою кінофраншизою. Автомобіль отримав комплект 21-дюймових дисків. 5,2-літровий V12 розвиває 715 к.с. і 900 Нм.

Буде випущено всього 100 екземплярів Vantage 007 Edition за ціною від £161000 і 25 – DBS Superleggera 007 Editions мінімум за £279025. Виробник вже приймає заявки, але перші постачання намічені на 2021 рік.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти