У Лос-Анджелесі представили 1150-сильний гіперкар Aria FXE (ФОТО)

В рамках автомобільної виставки в Лос-Анджелесі компанія Aria Group, що спеціалізується на випуску космічних капсул і комплектуючих для літаків, представила новий гіперкар Aria FXE. Новинка отримала агресивний дизайн і 1150-сильний двигун, передає Твоя МАШИНА.

Представники компанії Aria Group повідомили, що новий гіперкар Aria FXE надійде в серійне виробництво у 2019 році, але вартість моделі поки не озвучується. Розробники заявили, що перш за все вони хотіли створити американську модель, яка зможе впевнено конкурувати з європейськими моделями від Ferrari, Lamborghini і McLaren.

Для замовлення будуть доступні дві версії Aria FXE. У першому випадку модель отримає систему заднього приводу і 6,0-літровий мотор V8, а для більш вимогливих клієнтів запропонують модель з додатковим електричним агрегатом і батареєю ємністю в 10 кВт / год. Гібридна силова установка генеруватиме неймовірні 1150 кінських сил при крутному моменті в 1785 Нм.

Що стосується динамічних характеристик, то новий гіперкар Aria FXE здатний розігнатися до 100 км/год усього за 2,7 секунди, а максимальна швидкість новинки становить 335 кілометрів на годину.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти