Як швидко продати авто в Україні

Продаж б/у автомобілів в Україні має високий попит. Це зумовлено різними факторами, зокрема занадто високими цінами на нові машини. На вторинному ринку нерідко можна купити автомобіль, котрий має хороший технічний стан та відмінний зовнішній вигляд.  

На платформі Автобазар Декспенс розміщена велика кількість оголошень про продаж автомобілів, які сміливо прослужать новому власнику ще не один рік. Якщо для вас є актуальним купити машину, радимо перейти та обрати свій ідеальний варіант.  

Отже, ви запланували покупку нового авто, а поточного залізного коня хочете передати в турботливі та професійні руки. Так робить кожен другий автомобіліст і знає, що ця справа вимагає відповідальності, чесності та, що приховувати, сили та витримки. 

Щоб продати авто швидко та вигідно потрібно максимально зосереджено підійти до питання, щоб покупці звертали увагу саме на вашу пропозицію та захотіли купити авто у вас. Ми дамо вам 5 корисних та точних порад, завдяки яким ваш продаж авто буде грамотним, задовільним для обох сторін та успішним.  

  1. Об’єктивна оцінка вашого авто  

Перед тим, як визначитися з ціною транспортного засобу, необхідно об’єктивно оцінити його поточний стан. Найпростіший шлях – поставити себе на місце покупця та зрозуміти, чи хотіли б ви придбати авто, де неозброєним оком видно дефекти, а ціна зовсім не відповідає реальності? 

Покупці часто трапляються з громіздким досвідом та точно не наважаться на покупку авто, в котрого одразу ж після угоди доведеться везти в автосервіс. 

Перед продажем варто усунути недоліки своїм коштом та силами, щоб уникнути непорозумінь та вигідно продати автомобіль за оптимальною для вас ціною.

    2. Коли краще продавати автомобіль? 

До прикладу, якщо складуться обставини і ви реалізуєте продаж авто одразу через нетривалий час після останнього щорічного технічного огляду.  

Зазвичай покупці вживаних авто надають перевагу машинам зі «свіжим» техоглядом: це частково гарантує безпеку та дозволяє уникнути незручностей, котрі могли б виникнути, якщо в найближчий час авто довелось би повторно перевіряти та виявляти певні проблеми. 

Якщо ви продаєте авто в час, коли наближається наступний техогляд, то запропонуйте потенційним покупцям деталізовану історію експлуатацію – до прикладу, сервісну книжку.  

    3. Продаж авто онлайн  

В сучасних реаліях популярності Інтернету продати авто на сайті – швидкий та зручний спосіб, котрий викреслює додаткові затрати часу на огляди, перемовини та уточнення. Покупець може візуально оцінити авто в оголошенні та прийняти рішення для себе, чи хотів би він придбати таке авто чи розгляне інші варіанти.  

Сайт, котрий має високу популярність серед автомобілістів – Декспенс – чудове рішення, щоб швидко продати авто. Завдяки зрозумілому користувацькому функціоналу та доступності, будь-який водій може розмістити своє оголошення про продаж авто, а покупці, відповідно, мають можливість обирати із запропонованого.  

   4. Зробіть якісне оголошення – подбайте про покупців  

Реклама в наш час достатньо важлива, щоб займати рушійну позицію у сфері продажу. Маленьке «але» – навіть якщо ваше авто в чудовому стані, є популярним та ціна на нього дуже прийнятна – неграмотно складене оголошення не дозволить покупцям дізнатись більше, а іноді й зовсім відштовхне від пропозиції.  

Перед публікацією оголошення уважно та зосереджено перегляньте всі відомості про авто, переконайтесь у якості фото та що вони зроблені з правильних ракурсів. Перспектива продати авто швидко та вигідно буде вищою, якщо текст буде сформовано легко та чітко. 

Обов’язкова умова – чесність. Виділяємо її з-поміж всіх. Не прикрашайте ті моменти, котрі далекі від реальності та викриються при першій можливості. Вам потрібно подати свій автомобіль в тому світлі, яке відповідає дійсності та виправдовує себе.  

    5. Запорука успіху в комунікації  

Отже, текст ідеальний, фото якісні, пропозиція приваблива, оголошення опубліковане – здавалось би, що ще потрібно для щастя?  

Комунікація. Спілкування, спільна мова, точка дотику – можна по-різному назвати. Якщо ви застосуєте некоректну комунікацію до потенційних покупців, вважайте, що «одним словом» перекреслили всю свою працю.  

Насамперед саме ви зацікавлені в тому, щоб продати авто, а потім вже покупець у купівлі його у вас. Відповідно, ви маєте тримати достойну позицію, щоб результатом розмови стала вдала угода двох сторін, а не припинення розмови конфліктом.  

Вам телефонуватимуть, сто разів питатимуть одне і теж, але ви повинні розуміти, що людина хоче купити авто, а не електричний чайник, і сума, з котрою вона розпрощається – вагома та досить значна. Наберіться терпіння, щоб реалізувати свою мету, а також подбайте про те, щоб покупець чітко, професійно та доступно отримав від вас відповіді на всі свої запитання.  Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти