Особливості плівок для автомобіля: види, переваги та функції

Вінілова плівка для автомобіля – це ефективний непомітний захист, який може вберегти від багатьох проблем. Покрити нею можна будь-який кузов, двері, бампери і навіть дзеркала заднього виду. Автомобільна плівка доступна за демократичною ціною, гарантує преміальні властивості. Інноваційні розробки дозволяють зберегти первозданний вигляд машини. Поклейка плівки на авто може вберегти від пошкоджень на автомийці, в СТО, у момент їзди. Сколи на кузові машини найчастіше залишає сіль та каміння. Плівка може бути декоративною (будь-який колір, друк на плівці), а також захисною (антигравійна). Це не тільки візуально красиво, але й корисно на практиці. Захист усіх фарбованих частин авто гарантований!

Детальна інформація

Плівка для машини ідеально гладка (відсутній ефект «шагрень» – апельсинова кірка на плівці). При цьому поверхня не жовтіє, не мутніє – колір повністю захищений на довгі роки. Максимально проста у догляді, не потрібні зусилля для очищення. Вартість такої плівки повністю виправдана її якістю. Термін придатності залежить від клімату та якості дорожнього покриття, на якому найчастіше їздить авто. Яскравий глянець супроводжуватиме авто весь термін експлуатації. При цьому її легко зняти, щоб повернути автомобілю «салонний» вигляд. Основні переваги плівки для автомобіля:

  • Помітний гідрофобний ефект.
  • Легко встановити на будь-яку частину кузова.
  • Є ефект самозагоєння, він посилюється на сонці.
  • Плівка еластична, тому вона добре розтягується за формою кузова автомобіля.
  • Довгий термін служби при правильному монтажі.
  • Низька вартість.
  • Вона непомітна на кузові авто.
  • Стійка до побутової хімії та інших впливів під час миття автомобіля.

Головна перевага – можливість встановлення на будь-якій частині авто. Наприклад, на дверних порогах і навіть на решітці радіатора. Вона забезпечує оптимальний рівень захисту кузова. Автомобіль виглядатиме як новий протягом усього часу використання плівки. Автомобільна плівка з антигравійним покриттям пропонує унікальне поєднання властивостей двох плівок (ПВХ та поліуретан). Протягом усього часу експлуатації плівка залишиться в тому ж вигляді, що була при обклеюванні. Їй не загрожують появи пухирів, тому що обклеювання проводиться на очищену поверхню. Ви отримуєте захист від дорожнього сміття, піску, миття авто агресивними засобами, від смол дерев, слідів комах, сколів та подряпин, пташиного посліду.


Не пропустіть
1111111111111

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти