Кросовер Renault Kadjar отримав нові двигуни

Кросовер C-класу Renault Kadjar дещо оновився й отримав зовсім іншу гаму двигунів  – як бензинових, так і дизельних. Прем’єра оновленого паркетника відбудеться на Паризькому автосалоні вже на початку жовтня.

Кузов кросовера освіжили ледь помітними штрихами: зменшили площу чорних накладок на передньому бампері, змінили форму повітрозабірників, а протитуманні ліхтарі отримали окреме обрамлення. Стало більше хрому – тепер блищать перемички в радіаторних ґратах, товсті окантовки навколо «протитуманок» і корпусу фар головного світла (раніше вони були чорними). Французи кажуть, що все це дозволило візуально розширити передню частину машини.

Зміни є і ззаду: іншим став малюнок задніх ліхтарів, зменшилися накладки з нефарбованого пластика, трохи збільшилися в розмірах ліхтарі «протитуманок» і заднього ходу.

Салон змінився кардинальніше. Зокрема оновлений Kadjar отримав мультимедійну систему R-Link 2 з 7-дюймовим сенсорним екраном з підтримкою Apple CarPlay і Android Auto. Зазнав змін і блок управління кліматичною установкою. Крім того, більш комфортними стали передні крісла.

Що стосується силових параметрів, то тепер Renault Kadjar пропонуватиметься з 115-сильними «дизелем» з робочим об’ємом 1,5 літра та новим турбодизельним агрегатом об’ємом 1,75 літра і потужністю 149 кінських сил. А два бензинові двигуни замінить єдиний 1,3-літровий турбомотор з віддачею 140 або 160 кінських сил.

Повний привід можна отримати тільки в поєднанні з потужним турбодизелем. Трансмісія може бути двох варіантів – 6-ступінчаста МКПП або 7-діапазонний «робот» з двома зчепленнями.Не пропустіть