Японці випустили концепт-кар з м’яким кузовом

0

Компанія Toyoda Gosei, що виробляє деталі з різних видів пластика і гуми, вирішила приміряти роль автовиробника. Так, на автосалоні в Токіо компанія продемонструє нестандартний концепт-кар Flesby II, який повинен сподобатися не лише автолюбителям, а й пішоходам, передає Твоя МАШИНА.

Зовні Flesby II скоріше схожий на з’єднані кульки, що легко пояснити головною особливістю автомобіля – матеріалом, з якого виконаний кузов. Матеріал, який отримав назву e-rubber, являє собою м’яку «електрогуму», здатну погасити силу удару, наприклад, в разі наїзду на пішохода.

Примітно, що деталі, виготовлені з e-rubber, можуть змінювати форму під впливом електроімпульсів. Це дозволяє власнику самостійно скорегувати дизайн моделі. Панелі з такого матеріалу покривають всю поверхню кузова, маскуючи навіть фари, адже новий матеріал чудово проводить світло.

При цьому оптика розмістилася не тільки спереду і ззаду прототипу, але й на панелях, що приховують колеса. Вона застосовується не тільки для освітлення, але і для трансляції різних символів, що дозволяє водієві попереджати інших учасників дорожнього руху про свої дії.