Тюнери створили Hyundai, який «їсть» три літри на «сотню»

Компанія Hyundai представить на тюнінг-шоу SEMA, яке відкриється 31 жовтня поточного року, концептуальний варіант гібрида Ioniq. Новинка, що отримала назву HyperEconiq Ioniq, стала навіть економічнішою від серійного автомобіля – її витрата склала менше трьох літрів на “сотню”, передає Твоя МАШИНА з посиланням на finance.ua.

Прототип розроблений у співпраці з канадським ательє Bisimoto Engineering. Гібриду додали новий обвіс кузова з карбоновими елементами і 19-дюймові вуглепластикові колісні диски з шинами зі зниженим опором коченню, а також закрили задні колісні арки.

Крім цього, концепт отримав занижену підвіску, фірмову випускну систему Bisimoto, інший генератор і свічки NGK, перепрошиту електроніку, алюмінієві гальмівні супорти Buddy Club, а також ковші Recaro в салоні.

Як заявляє тюнер, витрата пального автомобіля в змішаному циклі становить 2,9 літра, тоді як серійний Ioniq споживає близько чотирьох літрів палива на сто кілометрів пробігу.

Гібрид Ioniq дебютував в 2016 році. Автомобіль оснастили силовою установкою на базі 105-сильного атмосферника 1.6. Також машина має електродвигун потужністю 43,5 сили і комплект літій-полімерних акумуляторів.Не пропустіть