Toyota випустить 400 особливих екземплярів Land Cruiser (фото)

Підрозділ Toyota в Австралії випустить особливу версію Land Cruiser 200 – Sahara Horizon, яка присвячена 60-річчю присутності моделі на авторинку країни.

Land Cruiser 200 Sahara Horizon вийде обмеженим тиражем в кількості 400 екземплярів, усі вони будуть відрізнятися спеціальним декором і оснащенням. Дизайн позашляховика відрізняється затемненими ґратами радіатора, чорною підкладкою фар, іншою окантовкою протитуманних фар. Всередині автомобіля варто відзначити оббивку крісел спеціальною шкірою з тисненнями «Land Cruiser» на підголівниках, а також стелю чорного кольору.

За замовчуванням автомобіль у виконанні Sahara Horizon оснащений світлодіодною оптикою, підніжками, 18-дюймовими колісними дисками, люком з електроприводом, вентиляцією передніх сидінь, 4-зонним клімат-контролем, преміальною аудіосистемою і розважальним центром для задніх пасажирів.

Такий Land Cruiser 200 приводиться в рух 272-сильним дизелем V8 об’ємом 4,5 літра (650 Нм крутного моменту). Двигун працює в поєднанні з 6-ступінчастою АКПП і системою повного приводу.

Вартість Land Cruiser 200 Sahara Horizon становить 129 090 австралійських доларів, що за актуальним курсом близько 87 тисяч доларів США.


Не пропустіть