Унікальний родстер Italdesign Aztec з двома кабінами продають за $37 тисяч (фото)

Онлайн-аукціон «Bring A Trailer» опублікував оголошення про продаж раритетного родстера Italdesign Aztec 1988 року випуску.

Головною особливістю рідкісного автомобіля Italdesign Aztec є наявність двох роздільних кабін зі знімними частинами скляного даху для водія і пасажира. Родстер був створений в 1988 році і його пробіг становить всього 414 км. На момент публікації вартість автомобіля на аукціоні становила 36 тис. 250 доларів.

Цей родстер був розроблений знаменитим дизайнером Джорджетто Джуджаро в честь святкування 20-річчя італійського ательє Italdesign. Модель Italdesign Aztec дебютувала в 1988 році на автосалоні в Турині, після чого вона з’явилася в продажу. Планували продати 50 екземплярів авто, але в підсумку з конвеєра зійшли всього 18 машин.

Крім незвичайної конфігурації кабін, родстер наділили пультами з трьома кнопками, які розташовані у задніх коліс. При наборі спеціального коду, можна, наприклад, перевірити тиск в колесах, відкрити двері або підняти машину на гідравлічних домкратах.

Також в салоні Italdesign Aztec перед місцем пасажира встановили рукоятку, яка стилізована під кермо. Є і маршрутний комп’ютер, який використовується в ралійних машинах. У списку обладнання автомобіля числиться і клімат-контроль, і найсучасніша на той момент аудіосистема з CD-програвачем, касетною декою і еквалайзером.

Модель Italdesign Aztec оснащена 2,2-літровим 5-циліндровим турбодвигуном від Audi, який видає 250 к.с.. У парі з ним працює 5-швидкісна механічна коробка передач і повний привід від культового хетчбека Lancia Delta Integrale.