Toyota GR Supra стала ще потужнішою

Прем’єра нової Supra відбулася трохи більше року тому, однак Toyota вже підготувала серйозний пакет доопрацювань. Модель 2021 модельного року представили в США, пізніше модернізоване купе буде доступно і в інших країнах. Оновлення торкнулися дизайну, а всі доробки пов’язані з технічною частиною.

У оновленій Toyota GR Supra потужність 3,0-літрового турбомотора BMW B58 підвищили з 340 до 377 к.с., при цьому надбавка крутного момент не настільки значна – з 495 до 499 Нм. Такого ефекту вдалося досягти завдяки новій системі випуску і зміненим поршням, завдяки яким ступінь стиснення знизили з 11,0: 1 до 10,2: 1. Двигун працює в парі з колишньою 8-ступінчастою АКПП. Оновлене купе здатне прискорюватися з місця до 96 км/год за 3,9 секунди (раніше 4,1).

Для підвищення жорсткості кузова і точності управління застосували алюмінієві розтяжки-підсилювачі, які з’єднують місця кріплення стійок передньої підвіски з рамкою радіатора. У підвісці встановили нові демпфери відбою. Плюс до всього пере налаштували підсилювач керма, систему стабілізації і активний диференціал. З такими доробками Supra повинна стати ще більш драйвовішою.


Не пропустіть