В Україні помітили ГАЗ-66 на єврономерах (ФОТО)

Яких тільки автомобілів на єврономерах сьогодні не зустрінеш на українських дорогах. Однак ця машина втре носа навіть найкрутішим позашляховикам. Це ГАЗ-66, який приїхав до нас з далекої Франції. Не вірите?

Доказ – фотографія, зроблена в смт. Слобожанське, Дніпропетровської області. Машину «упіймав» один з учасників відомого форуму Fototruck, пише auto-motive.info.

Як видно, ГАЗ-66 на французьких номерах відноситься до раннього випуску, так як не має покажчиків поворотів на боковинах передка. Машина оснащена стандартним армійським кузовом-фургоном К66, але, правда, вже без фільтровентиляційної установки.

На лобовому склі заморського ГАЗ-66 можна побачити стікер про ТО. За словами автора фото, на фургоні нанесений напис французькою, однак він не встиг її розглянути.

А ось, що не пройшло повз його очей, так це напис над паливним баком з лівого борту: BENZIN 300 КM. Виходячи з того, що стандартний ГАЗ-66 комплектувався двома паливними баками ємністю по 105 л кожен, то одного з них цілком повинно вистачати на пробіг в три сотні кілометрів.


Не пропустіть