Як боротися з героями парковки згідно із законом: інструкція

Потрібно звернутися до патрульної поліції зі скаргою – протягом 30 днів її повинні розглянути, встановити особу порушника і покарати його.

Сьогодні публікувалися фотографії народної помсти пішоходів так званим “героям парковки”. Так ось, все що було зображено на тих фотографіях – незаконно і загрожує відповідальністю. Як покарати любителів припаркуватися на газонах і не платити потім штрафи, розповіла Інспекція з паркування м. Києва в своєму Facebook.

По-перше, за статтею 40 Конституції України та Закону України про звернення громадян, можна звернутися до патрульної поліції зі скаргою – протягом 30 днів її повинні розглянути, встановити особу порушника і покарати його.

Для цього слід зробити кілька фотографій правопорушення таким чином, щоб було чітко видно місцевість, дорожні знаки або розмітку. Далі оформити заяву – від руки на аркуші паперу або на комп’ютері (після чого роздрукувати її). У заяві необхідно вказати місто, адресу, дату правопорушення, номерні знаки автомобіля і контактні дані заявника, підписати, додати фотографії.

Роздруковану заяву або листок з написаною заявою потрібно відправити листом в управління Патрульній поліції за адресою: вул. Федора Ернста, 3, м. Київ, 03048. Також на сторінці контактів поліції є інші контактні дані, на які можна відправляти скарги.


Не пропустіть