В Україні з’являться недорогі автомобілі з Кореї

Ера «євроблях» добігає кінця, а на зміну їм прийдуть авто із Азії. Саме таку думку висловив генеральний директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко.

В Україні набирає обертів продаж уживаних авто. Тепер в країну будуть централізовано ввозити вживані автомобілі Hyundai і KIA з Південної Кореї. Таку угоду на поставку авто з пробігом уклав великий оператор автомобільного ринку АІС. У компанії відзначають, що мова йде про моделі 2011-2014 рр. випуску з пробігом 100-200 тис. км, які не потребують ремонту.

Втім, як розповів сайту “Сегодня” генеральний директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко, аналізувати важливість такого контракту для українського ринку складно.

“Не існує статистики, яка б розділяла імпорт автомобілів б/у від виробників або від кого-небудь іншого. На кордоні вони всі рівні – всі вони суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності”, – пояснив Назаренко.

Експерт підкреслює, що при цьому в України ввозять все більше автомобільного “секонд-хенду”.

“Статистика говорить наступне: за п’ять місяців 2019 року в порівнянні з п’ятьма місяцями 2018 року імпорт нових автомобілів впав на 6%, а імпорт автомобілів з пробігом збільшився на 700%”, – говорить Назаренко.

Зараз в Україну, як уточнює експерт, можна ввозити вживані автомобілі без екологічних вимог і без техогляду.


Не пропустіть