В Укравтодорі розповіли про грандіозні плани

За рахунок коштів загальної програми фінансування цього року планується ремонт 305 об’єктів дорожньої інфраструктури, на 143 з них вже розпочато роботи. Про це під час засідання Уряду заявив керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак, інформує офіційна сторінка Укравтодору в Facebook.

«За рахунок загальної програми ми плануємо відремонтувати 305 об’єктів. На 270 об’єктів вже розроблено та затверджена проектна документація, близько 200 укладено вже договорів, 143 об’єкти вже в роботі. Кожного дня кількість цих об’єктів в роботі збільшується. Загалом вже виконано більше 26% робіт на цей рік. Ідемо згідно з планом та маємо аналогічний рівень виконання робіт як в попередньому році», – зазначив Новак.

Він підкреслив, що для ефективного використання коштів платників податків Укравтодор запровадив у службах протягом року дві масштабні перевірки. На тих об’єктах, де роботи з різних причин затримуються, кошти перерозподіляються на ті об’єкти, де роботи виконуються вчасно, або наявне перевиконання.

За словами Новака, такий підхід дозволяє розраховувати на 100%-ве використання коштів у межах року, про що свідчить вже наявний досвід.


Не пропустіть