Футуристичний позашляховик Volkswagen T-Rug нагадав про себе (фото)

У Мережі з’явилася нова інформація про перспективний позашляховику Volkswagen T-Rug. Дана модель в даний час знаходиться на початковому етапі розробки і повинна являти собою брутальний, повністю електричний позашляховик, що володіє високою прохідністю, пише ТМ.

В основі моделі лежить доопрацьований варіант платформи MEB. Його основною особливістю є можливість установки ємних акумуляторних батарей при високому дорожньому просвіті. У компанії відзначають, що новинка буде перевершувати своїх конкурентів за рівнем практичності в експлуатації. Зокрема, його салон можна буде без проблем мити водою, не боячись зіпсувати матеріали обробки і електрообладнання.

Виходячи із запропонованих зображень, позашляховик буде мати хорошу геометричну прохідність і правильні риси кузова, а салон отримає масу сенсорних дисплеїв і оригінальний мультимедіа-комплекс, який використовує в якості основи смартфон власника.

Повідомляється, що VW T-Rug буде представлений в двох варіантах виконання. Короткобазна версія з трьома дверима отримає довжину кузова близько 4500 мм, в той час як варіант з п’ятьма дверима виявиться довшою приблизно на 350 мм. У Volkswagen розраховують, що презентація VW T-Rug відбудеться 2021 року, а в якості основних конкурентів розглядаються Mercedes G-Class і Jeep Wrangler.


Не пропустіть