Стали відомі ціни на оновлений кросовер Nissan Qashqai в Україні

Компанія «Ніссан Мотор Україна» оголосила ціни на новий Nissan Qashqai і починає приймати замовлення на покупку автомобіля. В Україні нова модель буде представлена ​​в трьох комплектаціях: Visia, Acenta і Tekna.

Кожен новий Nissan Qashqai незалежно від комплектації оснащується шістьма подушками безпеки, а також такими системами активної безпеки: антиблокувальною системою, електронною системою розподілу гальмівних зусиль і контролю стійкості, системою допомоги при початку руху на підйомі. У перелік стандартного устаткування також входить система контролю тиску в шинах, Bluetooth, круїз-контроль з обмежувачем швидкості, система автоматичної зупинки і запуску двигуна, світлодіодні ходові вогні, задні LED-ліхтарі, регулювання водійського сидіння в 6 напрямках, підігрів передніх сидінь, електричні склопідйомники передніх і задніх дверей з функцією «один дотик».

Широкий перелік стандартного устаткування в комплектації Visia доповнюється кондиціонером, аудіосистемою AM / FM / CD з 4 динаміками і 16-дюймовими сталевими дисками. Вартість нового Nissan Qashqai в комплектації Visia починається від 551 640 гривень. Комплектація Acenta додатково включає такі опції: двозонний клімат-контроль, датчики дощу і світла, центральний задній підлокітник, обробка шкірою рульового колеса і важеля КПП, електричний підігрів лобового скла, водійське сидіння з поперекової підтримкою, сидіння переднього пасажира з можливістю регулювання по висоті і поперекової підтримкою, електропривід складання дзеркал заднього виду, аудіосистему AM / FM / CD з 6 динаміками, 17-дюймові легкосплавні диски і передні протитуманні фари. Вартість автомобіля в даній комплектації стартує від 611 340 гривень.

Також версія Acenta може додатково оснащуватися комплектом Safety, який включає такі опції: інтелектуальну систему екстреного гальмування (FEB), систему розпізнавання дорожніх знаків (TSR), систему контролю рядності руху (LDW), систему автоматичного перемикання дальнього світла на ближній (HBA), салонне дзеркало заднього виду з функцією автоматичного затемнення. Вартість даного пакета станом на 1 жовтня 2017 року, становить 18 410 гривень. Крім цього, на новий Nissan Qashqai в даній комплектації можна встановити пакет Navi, який складається з: багатофункціональної мультимедійної і навігаційної системи Nissan Connect, антени «акулячий плавник» і камери заднього виду. Вартість даного комплекту, станом на 1 жовтня 2017 року, становить 34 190 гривень.

Максимальна комплектація, Tekna, крім перерахованих вище опцій пропонує: систему доступу «інтелектуальний ключ» для передніх дверей і багажника, кнопку запуску двигуна, інтелектуальну систему кругового огляду з кольоровим екраном (AVM), систему розпізнавання рухомих об’єктів (MOD), передні сидіння в стилі « моноформа »з вставками зі шкіри, салонне дзеркало заднього виду з функцією автоматичного затемнення, електропривід регулювання водійського сидіння, багатофункціональну мультимедійну і навігаційну систему Nissan Connect з 6 динаміками, 18-дюймові легкосплавні диски, тонування задніх стекол, передні LED-фари з системою адаптивного освітлення, антену «акулячий плавник», рейлінги на даху, панорамний скляний дах. Також комплектація Tekna включає в себе пакет Safety. У максимальній комплектації новий Nissan Qashqai коштує від 846 730 гривень.

Додатково новий Nissan Qashqai в комплектації Tekna може оснащуватися преміальної аудіосистемою BOSE вартістю 18 140 гривень. Також в цій комплектації може бути встановлений пакет Safety Plus, який включає такі опції: інтелектуальну систему допомоги при парковці (IPA), систему попередження про перехресному русі позаду автомобіля (CTA), інтелектуальну систему контролю втоми водія (DAA), систему моніторингу «сліпих зон »(BSW). Вартість даного комплекту, за станом на 1 жовтня 2017 року, становить 23 670 гривень.

Для максимального комфорту новий Nissan Qashqai може оснащуватися пакетом Nappa, який представлений шкіряними сидіннями, а також пам’яттю регулювання зовнішніх дзеркал заднього виду і налаштуваннями передніх сидінь. Вартість даного комплекту, за станом на 1 жовтня 2017 року, становить 34 190 гривень.Не пропустіть