Кросовер Mitsubishi ASX Active Gear вийшов на ринок

Японський автовиробник Mitsubishi вивів на ринок нову версію кросовера ASX, який на місцевому ринку продається під назвою RVR. Версія отримала назву Active Gear.

На борту новинки можна виявити новий екран мультимедійної системи, нові крісла, а також нову обшивку салону з чорної штучної шкіри з помаранчевої прострочкою. Новинка отримала систему запобігання зіткнень, систему перемикання світла фар і систему контролю проходження в смузі руху. Усі вони складають комплекс безпеки e-Assist.

Під капотом новинки змін не було: в рух машину приводить все той же бензиновий силовий агрегат об’ємом 1,8 літра потужністю 138 кінських сил. В якості трансмісії – варіаторна КПП. Привід здійснюється на передню та обидві вісі, залежно від комплектації.

Зовні від стандартного кросовера Mitsubishi ASX Active Gear відрізняється молдингами, помаранчевими корпусами бічних дзеркал заднього виду, помаранчевими вставками на бамперах, а також чорними колісними дисками і спойлером.

В даний час автомобіль продається тільки на внутрішньому ринку. Чи буде він продаватися за межами Японії, поки що не відомо.Не пропустіть