На ринок вийшов оновлений Honda Legend (ФОТО)

Компанія Honda виводить на «домашній» ринок оновлений седан Legend 2018 модельного року. Автомобіль, оснащений гібридною системою Sport Hybrid SH-AWD, доступний в Японії за мінімальною ціною від 7 074 000 ієн, що за поточним обмінним курсом валют становить близько 65 тисяч доларів.

Варто нагадати, що 4-дверна модель Honda Legend актуального покоління присутння на ринку з 2014 року, і це перша серйозна модернізація автомобіля. В інших країнах, включаючи США, цей автомобіль відомий під назвою Acura RLX.

У процесі оновлення седан Honda Legend отримав переглянуте оформлення дизайну екстер’єру та інтер’єру. В автомобіля збільшився обсяг багажного відділення, а також зросла жорсткість кузова.

Як і всі нові/оновлені моделі японського бренду, 4-дверний Honda Legend тепер доступний з комплексом систем безпеки Honda Sensing, до складу якого входить ряд новітніх систем безпеки і допомоги водієві.

З точки зору технічного оснащення автомобіль залишився незмінним. Тобто, в Японії оновлений седан Honda Legend 2018 модельного року пропонується з гібридною силовою установкою Sport Hybrid SH-AWD, до складу якої входить 3,5-літровий 6-циліндровий двигун, 7-діапазонна трансмісія і три електродвигуна.

Потужність ДВЗ – 314 к.с. У свою чергу, електромотор на передній осі розвиває 48 сил, а два електродвигуни на задній осі – по 37 сил кожен.


Не пропустіть